Wypożyczalnie samochodów dostawczych zazwyczaj oferują różne modele pojazdów na wynajem w celu zaspokojenia potrzeb klientów, w tym na weekendowe wypady. Idealnie do tego nadaje się długa majówka. Możesz skorzystać z wynajmu samochodu i wybrać najbardziej odpowiedni model dla Twoich potrzeb i preferencji. Zwykle wypożyczalnie oferują szeroki wybór samochodów. Lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu ? Masz motor i lubisz wycieczki? Chcesz wybrać się na Kaszuby i tam zachwycić się ich pięknem? Piknik na łonie natury ? Jeśli potrzebujesz przewieźć motor, w tym celu mamy specjalne pasy transportowe oraz najazd. Śmiało spełniaj swoje pasje. 

 

Może Twoim marzeniem jest zakup motoru ? Renault Trafic jakim dysponuje nasza wypożyczalnia wraz z akcesoriami do przewozu jednośladów idealnie się do tego nadaje.

Czasami długi weekend można spędzić praktycznie. Zrobić porządki na pobliskiej działce lub zorganizować przeprowadzkę. Nawet jeśli przeprowadzasz się za granicę, z naszą wypożyczalnią jest to jak najbardziej możliwe. Wynajem pojazdu zapewnia elastyczność w przemieszczaniu rzeczy we własnym tempie i według własnego harmonogramu, bez konieczności polegania na harmonogramach przewoźników lub firm spedycyjnych. Wózek transportowy schodowy oraz zestaw do przesuwania mebli także posiadamy w swojej ofercie.

Jesteśmy firmą oferującą wynajem samochodów dostawczych, które mogą pomóc w organizacji weekendowego wypadu, przeprowadzki na terenie całego kraju oraz za granicą. Wypożyczamy samochody różnych gabarytów i o różnych ładownościach. 

Pamiętaj jednak, że przed wynajmem samochodu koniecznie zapoznaj się z regulaminem wypożyczalni, w tym z opłatami, wymaganiami dotyczącymi wieku i prawa jazdy, procedurami wynajmu i zwrotu pojazdu oraz ubezpieczeniami, aby wybór był dla Ciebie korzystny.

Zawsze dostosowujemy ofertę do wymagań klienta tak, aby był jak najbardziej zadowolony.

 

 

 

Nasze oddziały