Najnowsze wpisy

Współpraca wypożyczalni z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych MAXIMUS ma zaszczyt ogłosić nawiązanie strategicznej współpracy z wiodącymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. W ramach tej współpracy, MAXIMUS będzie świadczyć usługi wynajmu pojazdów zastępczych z OC sprawcy oraz assistance dla klientów objętych polisami ubezpieczeniowymi wybranych Towarzystw Ubezpieczeniowych. Celem tej inicjatywy jest zapewnienie szybkiego i bezproblemowego dostępu do pojazdów zastępczych, zwiększając komfort i satysfakcję klientów w trudnych sytuacjach drogowych. Wypożyczalnia MAXIMUS jest gotowa sprostać wszelkim potrzebom klientów oraz zapewnić profesjonalną obsługę na każdym etapie procesu wynajmu.

Czytaj dalej: Współpraca wypożyczalni z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. (więcej…)

Nowości 2024 dla zmotoryzowanych

🚛🚛 Halo zmotoryzowani 🚛🚛
🐦‍⬛🦜Ptaszki ćwierkają, że są nowości dla kierowców od stycznia 2024 roku. Czy wiedzieliście, że ⁉️

Czytaj dalej: Nowości 2024 dla zmotoryzowanych (więcej…)

!! Wesołych Świąt !!


Jak skutecznie radzić sobie z samochodem podczas ulewnych deszczy?

Jesień, jesień.. ah ta jesień🍂🍁🌧️Jak skutecznie radzić sobie z samochodem podczas ulewnych deszczy?🌧️🌧️💦

Jazda samochodem podczas ulewnych deszczy może być trudna i niebezpieczna ze względu na ograniczoną widoczność i śliską nawierzchnię. Oto kilka wskazówek:

Czytaj dalej: Jak skutecznie radzić sobie z samochodem podczas ulewnych deszczy? (więcej…)

Dlaczego Wypożyczalnia Samochodów Dostawczych jest właściwym wyborem?

Trójmiasto, złożone z Gdańska, Gdyni i Sopotu, to region pełen życia, gdzie zawsze dzieje się coś ciekawego. Ten dynamiczny obszar przyciąga nie tylko turystów, ale także przedsiębiorców, którzy potrzebują sprawnego transportu towarów. Dlatego niezwykle ważne jest, aby mieć dostęp do niezawodnych i przestronnych samochodów dostawczych w Trójmieście. Warto zastanowić się, dlaczego wypożyczalnia samochodów dostawczych w Trójmieście jest doskonałym rozwiązaniem dla wielu firm i osób prywatnych.

Czytaj dalej: Dlaczego Wypożyczalnia Samochodów Dostawczych jest właściwym wyborem? (więcej…)

Jak wypożyczyć samochód?

Wypożyczenie samochodu dostawczego zazwyczaj wymaga kilku prostych kroków. Poniżej przedstawiam przewodnik, jak to zrobić:

(więcej…)

Bezpieczne podróżowanie i unikanie zmęczenia za kierownicą

Podróżowanie bezpiecznie i unikanie zmęczenia za kierownicą to kluczowe aspekty, które wymagają odpowiedniego planowania i świadomego podejścia. Oto kilka porad, które pomogą Ci podróżować bezpiecznie i minimalizować ryzyko zmęczenia za kierownicą:

(więcej…)

Co wpływa na cenę wynajęcia samochodu dostawczego ?

Wpływ na koszty wypożyczenia takiego samochodu ma wiele czynników. Zaczynając od marki i wieku samochodu po cały szereg punktów takich jak amortyzacja pojazdu oraz ubezpieczenie. (więcej…)


Co możemy zrobić w weekend majowy?

Wypożyczalnie samochodów dostawczych zazwyczaj oferują różne modele pojazdów na wynajem w celu zaspokojenia potrzeb klientów, w tym na weekendowe wypady. Idealnie do tego nadaje się długa majówka. Możesz skorzystać z wynajmu samochodu i wybrać najbardziej odpowiedni model dla Twoich potrzeb i preferencji. Zwykle wypożyczalnie oferują szeroki wybór samochodów. Lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu ? Masz motor i lubisz wycieczki? Chcesz wybrać się na Kaszuby i tam zachwycić się ich pięknem? Piknik na łonie natury ? Jeśli potrzebujesz przewieźć motor, w tym celu mamy specjalne pasy transportowe oraz najazd. Śmiało spełniaj swoje pasje.  (więcej…)


Świąteczna zbiórka dla zwierząt!


Okres zimowy jest szczególnie trudny dla zwierząt, które nie mają domu. Trójmiejskie schroniska robią co mogą, żeby zapewnić swoim podopiecznym warunki, w których mogłyby przetrwać ten ciężki czas.

Ekipa Maximusa postanowiła im w tym pomóc! Dołączcie do nas i wspólnie zróbmy coś dobrego dla tych, którzy bez nas nie dadzą rady.

W sobotę 21.12, w wyznaczonych poniżej miejscach spotkacie nasze samochody, przy których będziecie mogli wspomóc trójmiejskie schroniska karmą i kocami dla zwierząt.

Nasi pracownicy będą czekać na Was w godzinach:

(Pomoc dla schroniska „Ciapkowo”)
  • 10:00 – 12:00 Tesco, Kcyńska 27, Gdynia Chylonia,
  • 12:30 – 14:30 Tesco, Nowowiczlińska 35, Gdynia Karwiny, 
  • 15:00 – 17:00 Lidl, Generała Stanisława Karpińskiego 4, Gdynia Obłuże,
(Pomoc dla schroniska „Sopotkowo”)
  • 10:00 – 12:00 Lidl, Kamienny Potok Aleja Niepodległości 938, Sopot,
  • 12:30 – 14:30 Biedronka, Al.Niepodległości 691, Sopot,
(Pomoc dla schroniska „Promyk”)
  • 10:00 – 12:00 Tesco, Staropolska 32, Gdańsk Kowale,
  • 12:30 – 14:30 Lidl, Wodnika 38, Gdańsk Osowa,
  • 15:00 – 17:00 Lidl, Złota Karczma 21, Gdańsk Matarnia,

Liczymy na waszą pomoc – szukajcie naszych pojazdów w pobliżu wejść do sklepów.

Peugeot Boxer kontener przód


10 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę wypożyczając samochód.

Decydując się na wybór wypożyczalni, z której wynajmiemy potrzebne nam auto, warto zwrócić uwagę na kilka podstawowych rzeczy, które pozwolą nam uniknąć potencjalnych zagrożeń i nieprzyjemności.

wypożyczalnia samochodów dostawczych

Poniżej prezentujemy listę 10 rzeczy, które należy sprawdzić, zanim wsiądziemy do samochodu.

(więcej…)


Jak jeździć podczas silnego wiatru?

W ostatnich dniach pogoda mocno dała się nam we znaki.  Postanowiliśmy przygotować krótki poradnik, który odpowie na pytanie – Jak się przygotować do podróży, gdy wieje porywisty wiatr? Podstawową zasadą jest brak pośpiechu, bo nerwy i duża prędkość na pewno nie pomogą, a mogą bardzo zaszkodzić. Najlepiej z góry pogodzić się z faktem, że do celu dojedziemy z dużym opóźnieniem.

Jeśli porywy wiatru przekraczają 90-100 km/h, to mamy już do czynienia z bardzo niebezpieczną sytuacją na drodze. Nawet jeśli zrezygnujemy z podróży, warto pamiętać o pozostawieniu auta w bezpieczniej odległości od słupów wysokiego napięcia, drzew, bądź innych konstrukcji, które mogłyby przewrócić się pod naporem wiatru.

(więcej…)


Oferta wynajmu samochodów dostawczych

Wypożycz busa w Trójmieście już od 99 PLN za dzień

Nasze oddziały